Bravo STEAUA

Steaua-Zglebie 2-1 retur , un drum liber catre liga campionilor. Nicolitza a cam facut meciul desi la incept prea cam lenes…Zapata ne-a dat emotii iar Golinski a inscris astfel egalndu-ne golul din tur. Nicolitza aduce  avantajul inapoi iar Zaharia betoneaza victoria aducand 3 puncte pt Steaua. Dica si Radoi au fost ceea ce trebuiau iar Neaga… a mers prost fatza de asteptarile mele. Pot spune ca a fost o victorie greu obtzinuta… s-a jucat slab sper ca echipa din Belarusia sa nu puna probleme Stelei…caci echipa noastra nu e foarte unita in acest inceput de campionat… astept sa vad cum arata Plesan la Steaua… si sa ajunga cat mai departe. Galeria foarte tare 2-1 retur , un drum liber catre liga campionilor. Nicolitza a cam facut meciul desi la incept prea cam lenes…Zapata ne-a dat emotii iar Golinski a inscris astfel egalndu-ne golul din tur. Nicolitza aduce  avantajul inapoi iar Zaharia betoneaza victoria aducand 3 puncte pt Steaua. Dica si Radoi au fost ceea ce trebuiau iar Neaga… a mers prost fatza de asteptarile mele. Pot spune ca a fost o victorie greu obtzinuta… s-a jucat slab sper ca echipa din Belarusia sa nu puna probleme Stelei…caci echipa noastra nu e foarte unita in acest inceput de campionat… astept sa vad cum arata Plesan la Steaua… si sa ajunga cat mai departe. Galeria foarte tare

Share:

0 comments