Bravo STEAUA

Steaua-Zglebie 2-1 retur , un drum liber catre liga campionilor. Nicolitza a cam facut meciul desi la incept prea cam lenes…Zapata ne-a dat emotii iar Golinski a inscris astfel egalndu-ne golul din tur. Nicolitza aduce  avantajul inapoi iar Zaharia betoneaza victoria aducand 3 puncte pt Steaua. Dica si Radoi au fost ceea ce trebuiau iar Neaga… a mers prost fatza de asteptarile mele. Pot spune ca a fost o victorie greu obtzinuta… s-a jucat slab sper ca echipa din Belarusia sa nu puna probleme Stelei…caci echipa noastra nu e foarte unita in acest inceput de campionat… astept sa vad cum arata Plesan la Steaua… si sa ajunga cat mai departe. Galeria foarte tare 2-1 retur , un drum liber catre liga campionilor. Nicolitza a cam facut meciul desi la incept prea cam lenes…Zapata ne-a dat emotii iar Golinski a inscris astfel egalndu-ne golul din tur. Nicolitza aduce  avantajul inapoi iar Zaharia betoneaza victoria aducand 3 puncte pt Steaua. Dica si Radoi au fost ceea ce trebuiau iar Neaga… a mers prost fatza de asteptarile mele. Pot spune ca a fost o victorie greu obtzinuta… s-a jucat slab sper ca echipa din Belarusia sa nu puna probleme Stelei…caci echipa noastra nu e foarte unita in acest inceput de campionat… astept sa vad cum arata Plesan la Steaua… si sa ajunga cat mai departe. Galeria foarte tare

Trimiteți un comentariu

Mai nouă Mai veche